• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Haber-Tekniker-1805708642985868/
  • https://www.twitter.com/habertekniker

Anadolu Teknikerler Federasyonu Genel Başkanı sayın Ertan KILIÇ yazılı basın açıklaması ile ülke genelindeki tüm Tekniker Derneklerine davette bulundu.

Ertan KILIÇ, HaberTekniker
Genel merkezi Ankara'da bulunan ve 6 ilde bulunan Tekniker derneklerinin bir ve daha güçlü olmak adına kurulmuş olan Anadolu Teknikerler Federasyonu Genel Başkanı sayın Ertan KILIÇ yazılı basın açıklaması yaptı. Yapmış olduğu yazılı basın açıklamasında ülke genelindeki mevcut tüm Tekniker Derneklerine ve illerde yeni kurulacak Tekniker Derneklerine davette bulundu.

Anadolu Teknikerler Federasyonu, Tekniker, HaberTekniker
Genel Başkan Kılıç; Ankara, Batman,Elazığ, Kırıkkale,Siirt ve Van illerinde kurulan Tekniker Derneklerinin Anadolu Teknikerelr federasyonu çatısı altında güçlerini birleştirdiğini ve beşten fazla Tekniker Derneğininde federasyon çatısı altına girmek için çalışmalarının başlattıklarını duyurdu.

KILIÇ, Tekniker Derneği olmayan illere açık çağrı yaparak illerinde Tekniker Derneği kurmak isteyen meslektaşlarımızın www.tekniker.org.tr web adresimizden genel bilgileri okuyabileceğini ve 0553.3079934 nolu cep telefon numarasından bilgi almak için iletişime geçebileceklerini ayrıca belirtti.
Anadolu Teknikerler Federasyonu, Meslek Yüksek Okulu, Tekniker, HaberTekniker

414 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
DUYURU PANOSU
Radar Elektronik - Ankara
Takvim
Hava Durumu