• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Haber-Tekniker-1805708642985868/
  • https://www.twitter.com/habertekniker

15. Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Kongresi (RADTEK2022) 6-9 Ekim 2022 tarihleri arasında Antalya ilinde gerçekleşecektir.

TÜMRAD-DER Genel Başkanı ve Kongre Düzenleme Başkanı Haybet ASLANOĞLU bu yıl düzenleyecekleri oldukları 15.Radyoloji Teknisyenleri/Teknikerleri Kongresi hakkında bir basın açıklamsı yaparak tüm ilgilileri kongreye katılmaya davet etti.

Haybet ASLANOĞLU, TÜMRAD-DER Genel Başkanı, HaberTekniker Radyoloji bilimi ve radyoteknoloji hızlı bir şekilde gelişmekte ve değişmektedir.

Derneğimizin düzenleyeceği 15. Radyoloji Teknisyenleri Kongresi (RADTEK2022) ile Türkiye’deki radyoloji teknisyeni/teknikeri meslektaşlarımızı ve sektör temsilcilerini bir araya getirerek bilgi paylaşımında bulunmak, radyolojik sistemler ve yeniliklerden haberdar etmek amacıyla, 6-9 Ekim 2022 tarihlerinde Limak Limra Otel, Kemer/Antalya’da birlikte olacağız.
 
Tıbbi bilimler hızlı bir değişim yaşarken şüphesiz ki teşhis ve tedavide önemli bir yerde konumlandırılan tıbbi görüntüleme hizmetlerinde de bu değişim belirgin bir şekilde kendini göstermektedir. Her geçen gün yeni modaliteler ve yeni teknikler üretilmekte biz radyoloji camiasının hizmetine sunulmaktadır. Bu camianın en önemli bileşeni olan biz radyoloji teknisyenleri/teknikerleri bu modaliteleri ve teknikleri etkili ve verimli bir şekilde kullanarak hizmet vermeye çalışıyoruz.
 
Eğitimin sadece dört duvarla sınırlandırılmış sınıflarda veya anfilerde hatta salt okul ile sınırlı olmadığını mezuniyet sonrası eğitimlerin büyük bir öneme sahip olduğu tartışmasız gerçekliğini korumaktadır.
 
RADTEK2022 Kongresi’nin Ana temasını Radyasyon Güvenliği ve Doz Azaltma Teknikleri " olacaktır. Alanında uzman ve camiamız tarafından bilinen saygın kişilerden oluşan eğitim kadromuz ile Radyasyon Güvenliği, Doz Yönetimi, MRG, CT Dental ve Meme Radyolojisi konularında deneyimlerini bizlerle paylaşacaktır.
 
Ayrıca sosyal etkinliklerle zenginleştirilmiş bu renkli organizasyonumuz ile unutamayacağımız anılarımız olacaktır.
 
RADTEK2022 Kongresinde görüşmek dileği ile...
 
Heybet ASLANOĞLU

TÜMRAD-DER Genel Başkanı

Kongre Düzenleme Kurulu BaşkanıBilgi ve katılım için: 
https://radtek2022.org/ 


93 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
DUYURU PANOSU
Radar Elektronik - Ankara
Takvim
Hava Durumu