• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Haber-Tekniker-1805708642985868/
  • https://www.twitter.com/habertekniker

Elazığ Teknikerler Derneği Başkanı sayın Zuhal Bulut, tüm üyelerini ve Elazığ ilinde bulunan tüm Teknikerleri 1 Temmuz 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olan 2.Olagan Genel Kuruluna katılıma davet etti.

Elazığ ilinde 2019 Ağustos ayında faaliyetlrine başlayan ve kurucu başkanı İnşaat Teknikeri olan sayın Zuhal BULUT ; Elazığ Teknikerler Derneği olarak kısa zamanda aralarına bir çok yeni üyeler katarak hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm yönetim üyeleri olarak yoğun bir tempo ile devam etmekte olduklarını açıkladı.

2021 yılında Ankara'da kurulan Anadolu Tekniker Federasyonunun kurucu derneklarındende olduklarını açıklayan sayın BULUT, gerek dernek olarak gerekse federasyon olarak Teknikerler adına görev, ünvan, yetki ve meslek odası gibi çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir açıklaması yaptı.

Elazığ Teknikerler Derneği Başkanı sayın Zuhal Bulut, tüm üyelerini ve Elazığ ilinde bulunan tüm Teknikerleri  1 Temmuz 2022 Cuma günü Saat: 18.30'da T.C. Elazığ Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleşecek olan 2.Olagan Genel Kuruluna katılıma davet etti.

Elazığ Teknikerler Derneği 2.olağan genel kurulu, HaberTekniker
168 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
DUYURU PANOSU
Radar Elektronik - Ankara
Takvim
Hava Durumu