• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Haber-Tekniker-1805708642985868/
  • https://www.twitter.com/habertekniker

Ankara Kent Konseyi 1.Eğitim Çalıştayı 14-15 Mayıs 2022 tarihlerinde AKK genel merkezinde gerçekleşti.

T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi Ankara Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu tarafından 14-15 Mayıs tarihlerinde düzenlenen "Ankara'nın Eğitimdeki Güncel Sorunları ve Çözümünde Yerel Yönetimlerin Rolü" konulu çalıştay Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ve Eğitim Komisyonu Çalışma Grubu Sözcüsü Gürol Salman'ın açılış konuşmalarıyla 14 mayıs günü başladı.

Eğitim çalıştayına AKK egitim komisyonu üyeleri,  üniversitelerden öğretim üyeleri ve eğitim STK temsilcileri katıldı.

Ankara Eğitim Çalıştayı, Ankaranın Eğitimdeki Güncel Sorunları ,Komisyon Toplantısı, HaberTekniker1.Ankara Eğitim çalıştayına HaberTekniker.com Genel Yayın Yönetmenimiz (GYY) sayın Şevket GÖLÜK'te mesleki ve teknik eğitim komisyon toplantılarına katıldı. 

 Ankara Eğitim Çalıştayı, Mesleki Eğitim Komisyonu, Şevket Gölük, HaberTekniker


Eğitim çalıştayı için oluşturulan okul öncesi, ilköğretim, orta öğretim, mesleki ve teknik eğitim komisyonu, yükseköğretim komisyonu, göçmen ve yabancı uyruklu bireyler eğitim komisyonu ve özel gereksinimli bireyler eğitim komisyonu toplantıları ayrı ayrı salonlarda yapılarak tamamlandı.

Eğitim çalıştay komisyon çalışmaları 15 mayıs günü tamamlanarak "Çalıştay Sonuç Raporları" kamuoyuna açıklandı. Açıklanan "Çalıştay Sonuç Raporları" saha sonra dosya olarak ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına iletileceği duyuruldu.


93 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
DUYURU PANOSU
Radar Elektronik - Ankara
Takvim
Hava Durumu